Сервіс FanCOil

tel

Сервіс FanCOil

  • Home
  • Сервіс FanCOil
Сервис 24/7

 

 

 

pic

в этом году компания «FanCOil Ukraine» открыла единственный сертифицированный сервис в Украине, который специализируется на технической поддержке купленной Вами продукции ТМ FanCoil. Специально обученный нами персонал предоставит Вам широкий спектр услуг, чтобы Вы имели возможность пользоваться и наслаждаться нашей продукцией многие годы.
 
Квалифицированный персонал компании «FanCOil Ukraine» окажет европейский сервис и поможет Вам найти за разумные цену то, что Вы ищете, среди большого ассортимента современной и качественной продукции ТМ FanCOil!
 

 

Сервісне обслуговування і монтаж обладнання ТМ FanCOil та інших світових марок

 

 

В 2016 році компанія «FanCOil Ukraine» відкрила перший і єдиний сертифікований сервіс в Україні, який спеціалізується на технічній підтримці купленої Вами продукції ТМ FanCОil. Спеціально навчений нами персонал надасть Вам широкий спектр послуг, щоб Ви мали можливість користуватися і насолоджуватися нашою продукцією багато років. Кваліфіковані робітники підрозділу «FanCOil Service» нададуть європейський сервіс і допоможуть Вам знайти за розумні ціну те, що Ви шукаєте, серед великого асортименту сучасної і якісної продукції ТМ FanCOil !!!

 

Сервісному обслуговуванню, заміні запчастин, підвищенню потужності приладу та ремонту, також підлягають всі конвектори українських торгових марок, а також марок інших світових виробників. 

 

У нашому Сертифікованому сервісному центрі "FanCOil-Service" ми допоможемо Вам розрахувати систему опалення з внутрішньо-підлогових конвекторів, складемо кошторис, підберемо додаткові необхідні компоненти !

 

 

 

 

 

Фахівці FanCOil-Service використовують професійні програмні інструменти для проектування майбутньої системи конвекторного опалення TM FanCOil. Ви можете на 100% бути впевнені, що система запрацює і в усьому будинку буде тепло.

 

Ми прораховуємо тепловтрати кожної кімнати в будинку з урахуванням характеристик вікон, товщини стін, об’єму приміщення. Ми гарантуємо комфортну температуру з точністю до градуса.

 

 

 

 

Категорії

Facebook

Референції

 

06.2010

Поставка обладнання, системи опалення

FanCOil в бізнес-центр Gulliver, м. Київ

 

 

07.2011

Поставка обладнання, системи опалення

FanCOil в Західно-Український

Автомобільний Дім Mercedes-Benz, м.  Львів

 

 

10.2013

Поставка обладнання, системи

опалення FanCOil в житловий

комплекс класу люкс "Renaissance

Residence", м. Київ