Надпідлогові конвектори

Дзвонити до нас

Надпідлогові конвектори

  • Home
  • Надпідлогові конвектори

 

Приміщення можна опалювати шляхом передачі нагрітого повітря від спеціального пристрою – за таким принципом працюють надпідлогові конвектори Fancoil. Встановлювати такі пристрої раціонально, якщо присутнє панорамне вікно або суцільне скління.

 

Надпідлогові конвектори Fancoil коротко характеризують чотири основні риси:

• якість – конвектори виробляють за сертифікатами і вимогам ДСТУ;

• ефективність – тепло розподіляється рівномірно;

• стиль – креативність помітна не тільки в конструкції конвектора, а й доповнена широким вибором колірної гами;

• комфорт – кожен елемент конструкції удосконалено виробником.

 

Конвектори Fancoil використовуються як декоративні опалювальні пристрої в комбінації з іншими приладами, так і автономно. Вибрати можна для сухих приміщень з високою потребою в обігріві або для вологих приміщень (басейни, сауни, ванна). Для установки надпідлогового конвектора повинна дотримуватися умови. Для окремих випадків можна вибрати декоративні конвектори у вигляді лавки або в іншому виконанні – всі вони побудовані на серці приладу мідно-алюмінієвому теплообміннику.

 

Відрізняються підлогові конвектори Fancoil різними перевагами:

• оснащені запірною арматурою;

• відрізняються низьким рівнем шуму;

• економлять місце.

 

З безшумними системами Fancoil ви будете відчувати себе по-справжньому затишно як у власному домі, так і в офісі. Вся продукція цього виробника повністю відповідає стандартам, враховуючи, що установка виконується за кілька годин. Конвектори Fancoil не тільки відмінно справляються з опаленням приміщення, але і мають хороші естетичні якості. Дизайнерські рішення не обмежуються жодними умовами за рахунок того, що конвектори пропонуються в різних виконаннях по потужності, формі і розмірах.


Напольный конвектор ТМ Fancoil. Идеально подходит для помещений с панорамными окнами и малым подоконным пространством.

 

Надпідлоговий конвектор ТМ Fancoil має такий самий механізм, як і у внутрішньо-підлогових приладах, це мідно-алюмінієвий теплообмінник, який захований в коробі. Але ж він може те, на що не здатні інші види конвекторів. Якщо технічні параметри Вашого приміщення не дозволяють зробити нішу в підлозі або у стіні, то надпідлоговий конвектор прийде Вам на допомогу. Його не треба нікуди монтувати або придумувати, що з ним робити, - Ви просто ставите його, куди Вам заманеться, де він краще підійде до Вашого інтер"єру. І у разі, якщо Ви передумали, то в кілька рухів, монтажник може його пересунути на нове місце. І це при тому, що він не втрачає своєї основної характеристики - якісно обігрівати Ваш будинок або приміщення.

 

За своєю естетичності, то він нічим не поступається майже непомітним внутрішньо-підлоговим конвекторам. Тут навіть більше можливостей у виборі кольору. Надпідлоговий конвектор ТМ FanСОil може бути з корпусом із дерева або в металевому корпусі і колір - будь-який, на Ваш смак.

 

Напольные конвекторы ТМ Fancoil имеют широкий выбор цветовой палитры

 

Тому якщо Ви не можете вибрати собі конвектор, то надпідлоговий буде правильним і стильним рішенням.

 

 

Категории

Facebook

Референції

 

06.2010

бізнес-центр Gulliver

Поставка обладнання, системи опалення

FanCOil в бізнес-центр Gulliver, м. Київ

 

 

 

07.2011

Автосалон Mercedes-Benz

Поставка обладнання, системи опалення

FanCOil в Західно-Український

Автомобільний Дім Mercedes-Benz, м. Львів

 

 

 

10.2013

Renaissance Residence

Поставка обладнання, системи

опалення FanCOil в житловий

комплекс класа люкс "Renaissance

Residence", м. Київ