Конвекторы для влажных помещений FanCOil

Дзвонити до нас

Конвекторы для влажных помещений FanCOil

  • Home
  • Конвекторы для влажных помещений FanCOil

 

Для таких приміщень, як басейни, лазні, сауни та інші, вибираються особливі елементи опалення, які не повинні піддаватися агресивного вологому впливу. Вбудовані конвектори використовуються не тільки для звичайних приміщень, але і для інших приміщень, де присутня підвищена вологість і вода. Виробник Fancoil пропонує підлоговий конвектор, який має систему відводу конденсату, а корпус виконаний з склопластику (гарантія 50 років) і не піддається корозії. Приваблюють дані конвектори робочими характеристиками, і ціновими – ці показники рівномірно розподілені в широкому модельному ряді.

 

Вибрати подібні конвектори можна і для опалення спа салону, і для опалення приміщення з критими басейнами, з огляду на незаперечні переваги пристрою:

• висока тепловіддача;

• мінімальні витрати енергії;

• повна безпека застосування;

• здатність працювати в різних умовах експлуатації;

• сучасний дизайн;

• якість, не поступається європейському рівню.

 

Обігріти з допомогою підлогових конвекторів Fancoil можна приміщення будь-якої геометрії, не турбуючись про те, що тепло швидко і рівномірно буде розподілятися. В будові опалювального приладу присутній мідно-алюмінієвий теплообмінник, рулонні і секційні решітки та інші елементи, стійкі до корозії. Сучасні рішення спрямовані на запобігання шуму під час ходіння по решітці або ковзання. Безпека експлуатації доповнюється надійністю і зручністю монтажу в спеціальних нішах. Під інтерєр можна вибрати колір фарбування корпусу, декоративної решітки і спосіб монтажу. Поблизу від конвектора можна розміщувати різні елементи, так як решітка максимум прогрівається до 30 градусів, а потік теплого повітря рівномірно розвіюється по висоті приміщення.

 

Особливу увагу слід приділити внурішньо-підлоговим конвекторам, які використовуються при опаленні приміщень з підвищеною вологістю. Такі прилади повинні витримувати вологу і не іржавіти, а також мати надійний захист від довготривалого перебування вологи всередині корпуса конвектора, а також з можливістю відводити накопичену зайву вологу. Якщо це конвектор з примусовою конвекцією і у вологому приміщенні зазвичай на це наголошує замовник і виробник TM FanCOil вмонтовує вологозахисні вентилятори.

 

Внутрипольный конвектор ТМ Fancoil для помещений с повышенной влажностью

 

Так, для виготовлення короба український виробник Fancoil використовує склопластик, який не іржавіє, на відміну від сталі. Крім стійкості до корозії, цей матеріал має ряд переваг, що ставить його на рівень вище популярної нержавійки.

 

По-перше, склопластик має значно меншу вагу, ніж інші метали. Питома вага першого коливається від 0,4 до 1,8 г / см3 і, в середньому, становить 1,1 г / см3 при тому, що питома вага, наприклад, дюралюмінію - 2,8 г / см3, стали - 7,8 г / см3, а міді - 8,9 г / см3. Тобто, питома вага склопластику, в середньому, в 5-6 разів менше, ніж у кольорових і чорних металів і в 2 рази менше, ніж у дюралюмінію.

 

По-друге, склопластик має високу стійкість проти корозії. При чому корозії не тільки водної, а й атмосферної, а також хімічної та електрохімічної. Цей матеріал також «витримує» вплив агресивних середовищ, в тому числі концентрованих кислот і лугів.

 

Ще однією перевагою склопластику є його високі механічні властивості. Так, при своїй малій питомій вазі він перевершує деякі сплави кольорових металів і сталі в міцності.

 

Внутрипольные конвекторы ТМ Fancoil в корпусе из стеклопластика для помещений с повышенной влажностью

 

Естетика, звичайно, також на високому рівні. При виготовленні він може придбати абсолютно будь-який колір, який збереже на необмежений термін користування.

 

Варто зазначити, що гарантія на корпус зі склопластику становить 50 років !, що підтверджує його довговічність і хорошу роботу при експлуатації в порівнянні з іншими матеріалами.

 

Тому якщо Ви шукайте рішення для опалення саун, лазень, ванної кімнати, басейнів та інших приміщень з підвищеною вологістю, то радимо Вам звернути свою увагу на внутрішньо-підлогові конвектори в корпусі зі склопластику ТМ Fancoil, так як ми дбаємо про те, щоб Ви залишилися задоволені своїм вибором.

 

Категории

Facebook

Референції

 

06.2010

бизнес-центр Gulliver

Поставка обладнання, системи опалення

FanCOil в бізнес-центр Gulliver, м. Київ

 

 

 

07.2011

Автосалон Mercedes-Benz

Поставка обладнання, системи опалення

FanCOil в Західно-Український

Автомобільний Дім Mercedes-Benz, м. Львів

 

 

 

10.2013

Renaissance Residence

Поставка обладнання, системи

опалення FanCOil в житловий

комплекс класа люкс "Renaissance

Residence", м. Київ