Доставка FanCOil

tel

Доставка FanCOil

  • Home
  • Доставка FanCOil
Для Вашего удобства мы предоставляем услуги оперативной доставки нашего товара в указаное Вами место и время. 
Наши курьеры обязательно должны продемонстрировать Вам целостность, комплектность и работоспособность товара, а также оформыть все необходимые документы! 
 
 
 
 
 
Внимание! Доставка осуществляется только после полной предоплаты товара по безналичному расче
Варіанти доставки


По м. Київ

 

Доставка по м. Київ при замовленні на суму понад 10000 грн - безкоштовна. По м. Київ доставка здійснюється з 9.00 до 18.00 годин в робочі дні. Завдяки великому автопарку співробітники оперативно доставлять замовлення за вказаною вами адресою у зручний для вас час, з урахуванням зазначеного часу вище, і продемонструють цілісність, комплектність і працездатність товару, а також оформлять всі необхідні документи. Розміщуючи замовлення до 12.00 години - доставка буде здійснюватися в той самий день (за умови наявності товару на складі).
 
По м. Львів
 
Доставка по м. Львів при замовленні на суму понад 10000 грн - безкоштовна. По м. Львів доставка здійснюється з 9.00 до 18.00 годин в робочі дні. Співробітники оперативно доставлять замовлення за вказаною вами адресою у зручний для вас час, з урахуванням зазначеного часу вище, і продемонструють цілісність, комплектність і працездатність товару, а також оформлять всі необхідні документи. Розміщуючи замовлення до 12.00 години - доставка буде здійснюватися в той самий день (за умови наявності товару на складі).
 
 


По Україні

 

Доставка товару по Україні здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова Пошта», оплата доставки при цьому здійснюється одержувачем або за попередньою домовленістю з нами. Замовлення, зроблені після 12-00, ми відправляємо на наступний робочий день, доставка товару займає 1 - 2 дні в залежності від міста призначення. Для отримання замовлення досить при собі мати один з документів, паспорт громадянина України або закордонний паспорт, а також номер висланої нами експрес декларації. Після отримання замовлення ви повинні будете оглянути, перевірити комплектацію та цілісність товару в представництві транспортного агентства в вашому місті.

 


Доставка здійснюється тільки після повної передоплати товару

 

 

 

 

 

Категорії

Facebook

Референції

06.2010

бізнес-центр Gulliver

 

Поставка обладнання, системи опалення FanCOil в бізнес-центр Gulliver, м. Київ

07.2011

Автосалон Mercedes-Benz

 

Поставка обладнання, системи опалення FanCOil в Західно-Український Автомобільний Дім Mercedes-Benz, м.  Львів

10.2013

Renaissance Residence

Поставка обладнання, системи опалення FanCOil в житловий комплекс класу люкс "Renaissance Residence", м. Київ